• Адреса
 • ТЕЛЕФОНИ
  • (0522) 24-72-82
 • графік роботи
  Пн-Чт: 8.00-16.45, Пт: 8.00-15.30, обідня перерва :12.00-12.30
Випробувальна лабораторія

Лаб

Випробувальна лабораторія КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» акредитована Національним агентством з акредитації України на випробування відповідно до ДСТУ EN ІSO/ІEC 17025:2019 (EN ІSO/ІEC 17025:2017, ІDT; ІSO/ІEC 17025:2017, ІDT) атестат про акредитацію № 20744 від 21 лютого 2024 року чинний до 17 грудня 2024 року.

Випробувальна лабораторія компетентна на проведення фізико-хімічних, мікробіологічних, радіологічних випробуваннь та на визначення вмісту  ГМО у харчовій продукції і продовольчій сировині рослинного, тваринного та біотехнологічного походження, випробуваннь будівельних матеріалів за фізико-механічними показниками.

А

Сфера акредитації Випробувальної лабораторії включає органолептичні, фізико-хімічні, хіміко-аналітичні, мікробіологічні, фізико-механічні та інші види випробувань.

СФЕРА АКРЕДИТАЦІЇ

Лабораторія гарантує точність, достовірність, відтворюваність результатів проведення випробувань продукції та своєчасне виконання всіх замовлень наших замовників. Гарантуємо конфіденційність відомостей, одержаних від замовників та всіх результатів проведення випробувань.

 

Всі підрозділи випробувальної лабораторії оснащені сучасним обладнанням з програмним забезпеченням, засобами вимірювань потрібної точності, стандартними зразками, витратними матеріалами у відповідності з нормативними документами на методи випробувань згідно.

 

Хроматографічний відділ

 • використовує в своїй роботі такі методи як газова та тонкошарова хроматографія, які застосовують для визначення пестицидів, мікотоксинів а також визначення жирокислотного складу (37 компонентів рослинних і тваринних масел, транс-ізомери олеїнової кислоти в кондитерській, маргариновій та молочній продукції). Впроваджує в свою діяльність метод імунно-ферментного аналізу (ІФА) для визначення мікотксинів.

Х      З      4 

Токсикологічний відділ

 •  користується методом атомнно-абсорбційної спектрометрії (визначення токсичних елементів в харчовій продукції, продовольчій сировині та кормах.

      5

Фізико-хімічний відділ

 проводить випробування харчової продукції, продовольчої сировини, кормів  гравіметричним, титриметричним, потенціометричним, фотоелектроколориметричним, рефрактометричним, поляриметричним, екстракційно-ваговим та іншими методами.

П1  П2    6

Відділ радіології

 проводить визначення питомої активності радіонуклідів Cs-137 та Sr-90 в харчовій продукції, продовольчій сировині, кормах.

   

Відділ мікробіології

 проводить випробування за мікробіологічними показниками харчових продуктів та продовольчої сировини

3 2

Відділ будівельної лабораторії

Відділ будівельної лабораторії проводить фізико-механічні випробування щебеню, гравію, піску, цегли, каміння, бетону та нерудних матеріалів.

1    

Лабораторія крім випробувань проводить широкий спектор робіт з підприємствами та фізичними особами, а саме:

 • розробка нових видів випробувань;
 • виготовлення зразків контролю точності вимірювань для внутрішньго лабораторного контролю
 • консультації з питань внутрішньолабораторного та міжлабораторного контролю якості 

надає консультативну, методичну та практичну допомоги підприємствам-виробникам усіх форм власності щодо освоєння методик проведення випробувань.;

 

Важлива інформація:

Випробувальна лабораторія не акредитована на відбір проб/зразків.

 

Для оформлення замовлення на випробування подається «ЗАПИТ» на проведення випробувань

Запит на проведення випробувань

Інструкція І 4.44 «Правило прийняття рішення про відповідність»

Звернувшись до нас Ви отримаєте кваліфіковану послугу, детальну консультацію

та високопрофесійний рівень обслуговування. Роботи будуть проведено якісно, професійно, в стислі терміни та по оптимальним цінам.

Інформацію про порядок надання послуг можна одержати :

 (0522) 24-46-64

(099) 248-54-71

Зв’язатися з відділенням метрології